Krustpils iela 12 D, Rīga   trubka orig +371 29240340, +371 29222140     info@avmetals.lv

Restes

Daudzi pirmajā stāvā izvietoto dzīvokļu un biroju īpašnieki gribētu pasargāt savu māju vai darbavietu no ielaušanās caur logu. Pasargāties var ar restu palīdzību, kas ir ne tikai drošas, bet arī labi izskatās. Restes var būt fiksētas, atveramās, bīdāmās.

Fiksētās logu restes ir visdrošākais no visiem šiem restu veidiem. Šīs konstrukcijas armatūra tiek iemontēta sienā, bet jāņem vērā, ka pie ārkārtas apstākļiem (piemēram, ugunsgrēks) evakuācija caur logiem nebūs iespējama. Tāpēc dzīvoklī vismaz viena loga restēs jābūt atveramajai daļai. Šāda konstrukcijas – fiksētās restes ar vienu vai divām atveramajām daļām ir obligāta dzīvojamās telpās, kas nav aprīkotas ar ugunsdrošības signalizāciju.

Pēc stiprināšanas veida restes var būt fiksētas (ko nevar atvērt), atveramās (ar atveramo vērtni – kā vēdlodziņš), bīdāmās (aizkaru tipa restes) un noņemamās (tiek montēti loga ailē, stiprinot pie sienas ar enkuru skrūvēm). Lai nebūtu iespējams šādas restes izraut ārā, stieņu gali tiek ievietoti sienā vismaz 80 mm dziļumā un tiek piemetināti pie restu malas. Stiprinājuma stieņu skaits ir vismaz 4 gabali uz vienas loga ailes. Piedāvājam izvēlēties restu variantus no bildēm galerijā, vai arī atsūtīt mums jūsu skices.