Krustpils iela 12 D, Rīga   trubka orig +371 29240340, +371 29222140     info@avmetals.lv

Featured

Auto nojume ar puscaurspīdīgu PVC jumtu.

Nojume automašīnai - tā ir universāla, daudzfunkcionāla konstrukcija, kas kalpo jūsu automašīnas, piekabes, kutera u.c. aizsardzībai no sniega, lietus vai saules. Tāpat arī nojumi var izmantot piemājas dārzā kā lapeni atpūtai, piknikam un dažādiem pasākumiem svaigā gaisā. PVC segumam piemīt 55% caurspīdīguma, veidojot ''maigu'' ēnu un nelaižot cauri UV starus.
Auto nojumei ir tikai 4 balsti, kuru attālums ir 3m vienam no otra, kas būtiski atvieglo automašīnas iebraukšanu zem nojumes, pietam lielais nojumes laukums ar izmēru 5x3.6m ļauj maksimāli pasargāt auto no sliktiem laikapstākļiem, kā arī nodrošina izkāpšanu un iekāpšanu mašīnā, netiekot zem lietus. Komforta uzlabošanai, piedāvājam sānu paneļus no viegla, caurspīdīga materiāla.
Auto nojume tiek piedāvāta kā komplekts, kuru jāsaliek pašam, bet tāpat arī mēs piedāvajam piegādi un nojumes salikšanu uz montāžai sagatavotām vietām.

Featured

Auto nojume ar puscaurspīdīgu PVC jumtu uz skrūvju uz skrūvju pāļiem.

Piedāvajam nojumes montāžu ar skrūvju pāļu izmantošanu. Montāžai uz skrūvju pāļiem piemīt daudz vairāk priekšrocību nekā standarta montāžai uz betona laukumiem.
Priekšrocības:
1. Laika ekonomija. Montāža vienas dienas laikā bez iepriekšējas sagatavašonās.
2. Tīrība. Nekādu netīrumu teritorijā (bedru rakšana, šķīduma gatavošanas, veidnes betonam, laukumu betonēšana utt.).
3. Praktiskums. Nav nepieciešams veikt dārgus, provizoriskus darbus betonēšanai un laukumu nolīdzināšanai savā starpā vienādā līmenī. Viegla montāža uz reljefainas vietas. Montāža uz betona plātnēm, nejaucot lielus laukumus. Vajadzības gadījumā, var demontēt konstrukciju  un uzstādīt citā vietā ar atkārtotu skrūvju pāļu izmantošanu.