Krustpils iela 12 D, Rīga   trubka orig +371 29240340, +371 29222140     info@avmetals.lv

Biroju Starpsienas

 

SIA "AV Metāls" piedāvā universālas biroju starpsienas no alumīnija profila. Konstrukcija ļauj izveidot elegantu interjeru gan biroju telpās, gan privātmājās, arī sadalīt tirdzniecības platības iepirkšanās centros. Individuālu risinājumu dažādību nodrošina plašs dizaina elementu, krāsu un apdares materiālu klāsts. Biroja starpsienas apmierinās visprasīgāko klientu vēlmes.

1. Dizaina daudzveidība

Starpsienas iespējams taisīt no stikla vienā vai divās kārtās, izvēloties stikla biezumu 4,5,6 vai 8mm; var tikt izmantots arī neplīstošais stikls, var tikt uzstādītas iebūvējamās žalūzijas. Stikla vietā iespējams izmantot arī necaurspīdīgus materiālus – divās kārtās ir iespējams likt reģispsi, skaidu plātnes, MDF, vinilģipsi un citus materiālus, kuru biezums ir no 4 līdz 16 mm, vienā kārtā var likt 8mm biezo MDF.  

Kombinējot stikla un necaurspīdīgas daļas, izvēloties tonētu, matētu vai dekoratīvu stiklu, dažāda veida žalūzijas, necaurspīdīgu sienu krāsu, tipu un faktūru, tiek veidots unikāls interjera stils.

2. Moderns stils un elegance

Rāmju redzamais platums ir 40 mm, kas vizuālu padara konstrukciju vieglāku un caurspīdīgāku. Pielietojot ekonomiskos rāmjus, redzamais platums bus tikai 30 mm. Eleganti alumīnija vāciņi-fiksatori ir brīnišķīgs dekoratīvais elements. Vāciņu profili ir pieejami divos variantos: taisni un noapaļoti.

3. Funkcionalitāte

Īpašs profils ļauj ievietot starpsienas konstrukcijā elektriskus, telefona un datora kabeļus. Turklāt ir iespējams uzstādīt paslēptas rozetes un slēdžus no starpsienas abām pusēm gan uz tās vertikāliem, gan horizontāliem profiliem. 

4. Plānojuma iespēju dažādība

Īpaši stūra profili ļauj gaumīgi noformēt jebkurus konstrukcijas leņķus vai izliekumus; nodrošina sienas un konstrukcijas savienojumu pie 0-45 grādu leņķa, neizmantojot paneļa strēmeles.

5. Viegla montāža

Starpsienas karkasa montāžai tiek izmantot tērauda leņķi. Rāmju pildījums tiek nofiksēts ar vāciņiem-fiksatoriem. Tas būtiski samazina telpu remontam un apdarei nepieciešamo laiku, nav vajadzīgi tādi darbi kā krāsošana, špaktelēšana u.c.

6. Izturība un drošība

Rūpīgi izstrādāta rāmju ģeometrija, sakausējuma augsta izturība un kvalitāte (EN AW-6060 saskaņā ar EN573-3:2003), savienojuma elementu kvalitāte dod iespēju uzstādīt īpaši augstas starpsienas un garantē nevainojamu darbību ilgākā laika posmā.

7. Viegli pārvietot

Sistēmā paredzēti vairāki tehniskie risinājumi, kas ļauj ātri un bez liekiem tēriņiem demontēt  starpsienas un uzstādīt tās jaunā vietā; kas ir ērti, pārvācoties vai mainot telpu plānojumu. Katrs starpsienas elements var tikt izjaukts un aizvietots, neatkarīgi no blakusesošajām daļām, nodrošinot vieglu pieeju iekšējām komunikācijām.

8. Skaņas izolācija

Sistēmas konstrukcijas īpatnības ļauj sasniegt  augstu skaņas izolācijas līmeni un radīt labvēlīgu darba atmosfēru birojā.

9. Durvju izvēles iespējas

Sistēmas durvju profili ļauj uzstādīt durvis alumīnija rāmī  ar stiklu vienā vai divās kārtās ar iebūvētajām žalūzijām. Ir iespējams uzstādīt durvis gan ar vienu, gan ar divām vērtnēm. Durvju profilu konstrukcijā tiek izmantota "euro grope"  ko dod iespēju  izmantot daudzveidīgu furnitūru.