Krustpils iela 12 D, Rīga   trubka orig +371 29240340, +371 29222140     info@avmetals.lv

Kas ir jāzina, iestiklojot balkonus un lodžijas.

Cienījamie klienti!

Ieplānojot iestiklot savu lodžiju, balkonu vai terasi un vēloties bez problēmām to izmantot vairāku gadu garumā, nesteidzieties vadīties pēc zemākām cenām, lēts ne vienmēr ir labs. Zemām cenām vienmēr ir limits, pēc kura prece sāk ieekonomēt uz materiāla kvalitāti, furnitūru, apdares materiāliem, tāpat arī uz ražojuma uzstādīšanas vienkāršību un pat konstrukcijas drošību un uzticamību.
Ja jūsu izvēli veicāt par labu bīdāmajai alumīnija konstrukcijai, tad lūdzam Jūs pievērst uzmanību dažām detaļām, izvēloties kompāniju.
Kompānijai jābūt pietiekamai pieredzei bīdamo konstrukciju ražošanā un uzstādīšanā, tāpat pierādītai šo konstrukciju tirgū jau pāris gadu garumā.

  • Nekautrējieties un neesiet slinki, bet atbrauciet uz izvēlētās firmas ofisu, lai iepazītos ar uzņēmuma pārstāvjiem, kuri iespējams Jums uzstādīs preci.
  • Ļoti svarīgs moments ir iepazīšanās ar preci dzīvā vidē, nevis virtuālā. Uzņēmumam, kurš nopietni nodarbojas ar Jūsu izvēlēto produktu, ir jābūt konstrukcijas paraugiem. Dažkārt fotogrāfijas uzņēmuma mājaslapā neatspoguļo īsto preces kvalitāti un var gadīties, ka tas nemaz nav izvēlētās kompānijas produkts.
  • Sazinoties ar uzņēmuma menedžeriem lūdziet uzskaitīt dažādus variantus. Kompānijai ir jāsniedz Jums montāžas shēma un jāpaskaidro, kas un priekš kam tiks darīts. Salīdziniet un kārtīgi apdomājiet savu lēmumu. Precizējiet visas preces tehniskās daļas, tāpat arī konstrukcijas stiprinājumu veidu, kā arī apdares materiālus, kuri ir iekļauti preces cenā, jo no tā ir atkarīga produkta funkcionalitāte, uzticamība un estētiskais izskats.
  • Slēdzot līgumu, lūdziet norādīt uz specifikācijām, visām mutiski apsolītajām preces detaļām (krāsa, tekstūra, aizpildījums, stiprinājuma veids, utt.)

Diemžēl, ir firmas un privātie uzņēmēji, kuri veic nekvalitatīvu montāžu, uzstādīšanu. Līdzīgu gadījumu bildes mēs nolēmām izvietot mūsu mājaslapā ar moto apakšā : Tā darīt nedrīkst!